O nas

Budowlane Centrum Dystrybucji spółka z o. o. jest dostawcą materiałów budowlanych od fundamentu aż po dach. Nasz firma pomoże Wam w zaopatrzeniu budowy w niezbędne materiały. Oferujemy szeroką gamę produktów, atrakcyjne ceny, fachową, miłą i kompetentną obsługę oraz doradztwo techniczne.

Nasza firma znajduje się na rynku od ponad 28 lat i dzięki Państwu wciąż odnotowuje co raz to lepsze wyniki. Posiadamy wielu solidnych partnerów takich jak Roben, Creaton, Braas, H+H, Eder, czy TermoOrganika. Dzięki naszej otwartości, na przestrzeni lat pozyskaliśmy wielu partnerów i wciąż chętnie nawiązujemy kontakty z nowymi producentami materiałów.

BCD - O nas

Na naszej witrynie mogą Państwo dowiedzieć się jaki posiadamy asortyment, zdobyć informacje o produktach i ich producentach a także zdobyć informacje kontaktowe, które pozwolą złożyć zamówienie. Zapewniamy Państwa, że produkty z naszej oferty są najwyższej jakości, o czym świadczą atesty znajdujące się na stronach producentów.

Jesteśmy firmą rzetelną i uczciwą. Dzięki kompleksowej i sprawnej obsłudze pragniemy zaoszczędzić naszym Klientom pracy, czasu i nerwów. Nasi pracownicy to wyszkoleni specjaliści, znający się doskonale na swojej branży. Ich wiedza pozwoli nam dobrać produkt do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo informujemy, że stali odbiorcy mogą liczyć na rabaty oraz indywidualne uzgodnienia dotyczące współpracy.

Polityka firmy - BCD

Polityka jakości firmy

„Opinia klienta jest jednym z najważniejszych czynników w dążeniu do sukcesów, dlatego też BCD sp. z o.o. stara się odkrywać rzeczywiste potrzeby klientów, dążyć do usatysfakcjonowania ich oraz przywiązania do firmy, rezygnując konsekwentnie z nastawienia na produkt a przyjmując całkowitą orientację na rynek.” ~ Prezes zarządu BCD – Dariusz Legutowski

Polityka jakości naszej firmy została zredagowana przez zarząd i sformułowana w formie pisemnej. Jej treść jest znana przez każdego z naszych pracowników. Wspólnie dążymy do samodoskonalenia się poprzez spełnianie postawionych w naszej polityce jakości tez. Od lat prowadzone są działania w celu realizacji postawionych postanowień.

Tytuł Gazeli Biznesu Tytuł Gazeli Biznesu

„Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.” ~ https://www.pb.pl/gazele/

Z dumą informujemy, iż otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu dwukrotnie. Pierwszy raz udało nam się to osiągnąć w 2003 r. uzyskując miejsce 650 na liście rankingowej. Drugi raz zostaliśmy zaszczyceni nagrodą niedawno, bo w roku 2018 z miejscem 1463.

Uzyskanie tej nagrody poprzedza dogłębne badanie przychodów firmy, na podstawie których ustala się ich wzrost, czyli postęp jaki poczyniła firma względem ostatnich lat. Jesteśmy zaszczyceni, że spełniliśmy wszystkie kryteria i uzyskaliśmy tak wysokie miejsca w rankingu. Niemałą radość sprawia nam również fakt, że możemy pochwalić się tak prestiżową nagrodą na naszej stronie internetowej.

Gazele Biznesu - BCD - Sklep budowlany

Certyfikat ISO-9001 - BCD Zielona Góra

Certyfikat ISO 9001:2000 TÜV SÜD

„Organizacje, zarówno duże jak i małe, przechodząc pozytywnie przez audyt ISO 9001 ukazują kompleksowe podejście do jakości, optymalizując przy tym koszty działalności swojej firmy.” ~ TÜV SÜD

W roku 2006 przeszliśmy pozytywnie proces certyfikacji zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001. Znany i poważany na całym świecie certyfikat potwierdza nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie jakości naszych usług, zorientowanie na klienta oraz budowanie wzajemnych korzyści w stosunkach z dostawcami.

Proces certyfikacji jest długi i wymaga wprowadzenia wielu zmian w funkcjonowaniu firmy. Cieszymy się, że spełniliśmy wszystkie kryteria i przeszliśmy z sukcesem całą procedurę certyfikacji.

Członkostwo w Fundacji Firmy Rodzinne Tytuł Gazeli Biznesu

„Fundacja Firmy Rodzinne (FFR) powstała w 2011 roku i stawia sobie za cel, aby poprzez integrację, wspieranie oraz promowanie działań, zadbać o wspólny interes rodzin biznesowych i ich otoczenie. O prawo do używania Znaku mogą się ubiegać Firmy Rodzinne, które są zainteresowane używaniem znaku, celem wyróżnienia i podkreślenia rodzinnego charakteru prowadzonej działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie świadczonych usług oraz produktów.” ~ https://ffr.pl/pl/fundacja/

W 2019 roku oficjalnie zostaliśmy członkiem Fundacji Firmy Rodzinne. Wraz z członkostwem uzyskaliśmy możliwość używania znaku Fundacji.

Uważamy, że firmy rodzinne są podstawą solidnej gospodarki państwa. Dlatego też z przyjemnością chwalimy się przynależnością do FFR!

Gazele Biznesu - BCD - Sklep budowlany