Współpracujemy z firmą Röben

Współpracujemy z firmą Roben

9-tego listopada 2016 r. w firmie BCD miała miejsce wizyta właściciela rodzinnej firmy Wilhelma Renke Röben oraz dyrektora Andrzeja Meronka. Nasza firma jest przedstawicielem marki Röben w zachodniej Polsce od 15 lat – skład fabryczny dachówek i cegieł klinkierowych.

Firma Röben sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Jest liczącym się producentem również w Polsce. Początek działalności w naszym kraju miał miejsce w 1994/95 roku. Pierwsza inwestycja firmy Röben w Polsce, ze względu na bogate pokłady gliny zlokalizowana w Środzie Śląskiej koło Wrocławia. Tam rozpoczęła się budowa klinkierni i pierwszej dachówczarni. W 2005 roku firma wybudowała najnowocześniejszą dachówczarnię Europy. Otwarcie w Polsce drugiej dachówczarni. Dzięki wyposażeniu w komputerowy system kontroli jakości oraz daleko posuniętej automatyzacji jest to najnowocześniejszy zakład produkujący dachówki w Europie.

Roben ceramika budowlana w BCD

Dziś firma Röben posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego trzy zlokalizowane są w Polsce. Ponad 150 lat doświadczenia i wysoka jakość produktów sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta obejmuje przeszło 1500 produktów, w tym m.in. dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe, pustaki poryzowane, ceramikę posadzkową, klinkierowe cegły brukowe oraz systemy schodowe i inne elementy gotowe. Liczne nagrody i wyróżnienia są wyrazem dużego uznania wśród klientów oraz aktywności firmy w innych obszarach.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową, owocną współpracę w imieniu własnym i naszych klientów.

Strona inernetowa firmy: www.roben.pl w USA: www.trianglebrick.com w Niemczech: www.roeben.com

BCD Roben Współpraca