Zestawy okien dachowych VELUX prezentacja.

Mamy przyjemność przedstawienia nowe zestaw okien dachowych firmy VELUX. Pokazane poniżej rozwiązania okien dachowych przeznaczone są do montażu w ściankach kolankowych na poddaszach budynków. Przy zakupie zestawu okiennego każdy klient może uzyskać dodatkowy rabat cenowy od 400 zł do 600 zł.

Zestaw okien to łatwe zespolenie wielu okien dachowych w jedną całość dzięki czemu uzyskujemy więcej światła na poddaszach budynków. W przedstawionym rozwiązaniu istnieje możliwość uchylenia wszystkich okien co zapewnia panoramiczny widok z naszego poddasza. W ofercie dostępne są zestawy okien kombi oraz kolankowe.

Zestawy okien VELUX – korzyści:

Więcej światła słonecznego

Większe okno dachowe oznacza więcej światła dziennego w pomieszczeniu. Zamontuj dodatkowy element okienny bezpośrednio pod swoim oknem dachowym i przekonaj się, jakie efekty w postaci oświetlenia i widoczności daje przeszklenie sięgające do podłogi.

Poszerz swoje horyzonty

Dołącz do okna dachowego dodatkowy element okienny, aby stworzyć doskonałą widoczność zarówno dla osoby stojącej, jak i siedzącej. Kiedy okna ciągną się do samej podłogi, widok za okno jest u Twych stóp.

Nieograniczone możliwości łączenia

Połącz ze sobą kilka okien dachowych VELUX, aby powiększyć optycznie dom i wpuścić do niego więcej światła. Do wyboru masz okna dachowe z dolnym lub górnym otwieraniem w wersji ze sterowaniem elektrycznym lub obsługiwane manualnie.

Zestawy okien pozawalają również na zamontowanie rolet i markiz celem ochrony przed światłem.

W naszym składzie budowlanym znajdą Państwo większość produktów z oferty firmy VELUX. Produkty są do obejrzenia oraz do wypróbowania na naszej ekspozycji. Przykładowe zdjęcia dostępnych produktów zamieszczono na zdjęciach.

Prezentowane poniżej okna dostępne są w nowej ofercie firmy.

Zapraszamy do zapoznania się aktualnym cennikiem wyrobów: cennik wyrobów

Zachęcamy do zapoznania się z cennikami wg grup kartotekowych okien dachowych. Wszystko dostępne na naszej podstronie poświęconej ww. firmie: https://bcd.pl/oferta/velux/