Google Internetowe Rewolucje.

Nasza firma Budowlane Centrum Dystrybucji wzięła udział w bezpłatny kursie podstaw marketingu internetowego stworzonego przez Google. Kurs opracowany jest głównie dla małych i średnich firm. Obejmuje szeroki zakres tematów, które w znaczący sposób mogą pomóc w rozwoju firmy. Jest też doskonałym sposobem na promowaniu działalności firmy w Internecie. Szkolenie odbywa się w bardzo prostej i przystępnej formie i kończy się wydaniem certyfikatu od Google.

Kurs odbył się w okresie od października 2018 r. do stycznia 2019 r. W ramach zadania wykonaliśmy i uruchomiliśmy nową strona internetową naszej firmy. Projekt zakończył się sukcesem co zostało potwierdzone stosownym certyfikatem. Polecamy udział w projekcie firmy Google Internetowe Rewolucje.

Lepsza widoczność naszej firmy w internecie pomoże nam w zwiększeniu rozpoznawalności naszych produktów i usług w sieci. Zależy nam również na informowaniu naszych klientów o ciekawych wydarzeniach z życia naszej firmy. Zapraszamy serdecznie do przeglądania serwisu www oraz do odwiedzin serwisów społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/BCDspzoo/

Twitter: https://twitter.com/bcd_pl

Budowlane Centrum Dystrybucji zajmuje się hurtową sprzedażą materiałów budowlanych niezbędnych do wybudowania obiektu od fundamentu po dach. Posiadany przez nas plac składowy pozwala nam w zaopatrzenie okolicznych budów w niezbędne materiały. Aby poznać aktualna ofertę naszej firmy zapraszamy do podstrony gdzie zamieszczamy opisy oferowanych przez nas produktów: bcd.pl/oferta/

Głównym celem strategicznym firmy na najbliższe lata jest inwestycja w unowocześnienie dystrybucji produktów przez zapewnienie szybkiego przepływu informacji.

Autorem i wykonawcą strony jest Wojciech Legutowski.

Google Internetowe Rewolucje w BCD

Certyfikat Google Internetowe Rewolucje