Beton komórkowy PORIT dostępny w BCD

W ofercie naszej firmy pojawił się nowy bloczek komórkowy firmy PORIT. Asortyment producenta w pełni pokrywa się z aktualnie oferowanymi przez nas materiałami i stanowi uzupełnienie braków materiałów na naszym rynku. Wśród oferowanych wyrobów pojawiły się bloczki o grubości: 7,5 cm, 11,5 cm, 17,5 cm, 24 cm. Pozostałe grubości wyrobów dostępne są na zapytanie klientów. Bloczki posiadają uchwyty montażowe oraz nie wymagają pionowej spoiny, posiadają tzw. pióro – wpust ułatwiający montaż.

Beton komórkowy jest dostępne od reki w składzie BCD. Istnieje możliwość zamówienia materiału bezpośrednio z dostawą na budowę.

Zapraszamy!

Bloczki i płytki z betonu komórkowego można dowolnie obrabiać przy użyciu najprostszych narzędzi. Można je również docinać ręcznie za pomocą piły widiowej lub mechanicznie za pomocą piły taśmowej. W wymurowanych już ścianach łatwo jest natomiast wykonywać bruzdy instalacyjne, co jest dodatkowym atutem. Wpływa to na ograniczenie czasu przy robotach instalacyjnych i wykończeniowych.

Szeroki asortyment pozwala na wykonanie wielu rodzajów przegród – w tym jednowarstwowych ścian bez ocieplenia. Wybierz najlepszą ścianę do Twojego domu!

Jeśli zamierzasz budować dom, zapraszamy do kontaktu z nami – link.

Strona producenta: www.porit.de