BCD w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018

 

Mam przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018.

Jest to  19 edycja zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat. https://www.pb.pl/gazele/

Z dumą informujemy, iż otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu dwukrotnie. Pierwszy raz udało nam się to osiągnąć w 2003 r. uzyskując miejsce 650 na liście rankingowej. Drugi raz zostaliśmy zaszczyceni nagrodą niedawno, bo w roku 2018 z miejscem 1463 w kraju.

Uzyskanie tej nagrody poprzedza dogłębne badanie przychodów firmy, na podstawie których ustala się ich wzrost, czyli postęp jaki poczyniła firma względem ostatnich lat. Jesteśmy zaszczyceni, że spełniliśmy wszystkie kryteria i uzyskaliśmy tak wysokie miejsca w rankingu. Niemałą radość sprawia nam również fakt, że możemy pochwalić się tak prestiżową nagrodą na naszej stronie internetowej.

https://www.pb.pl/gazele/gazela/2894