BCD wśród laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018 roku.

W bieżącym roku miała miejsce 19 edycję zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora MŚP. Nasza firma BCD jest w gronie rankingu Gazele Biznesu już kolejny raz. Z dumą informujemy, iż otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu dwukrotnie. Pierwszy raz w 2003 r. uzyskując miejsce 650 na liście. Drugi raz niedawno, bo w roku 2018 z miejscem 1463 w kraju.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny. Jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat. ~ gazele biznesu

Uzyskanie tej nagrody poprzedza dogłębne badanie przychodów firmy, na podstawie których ustala się ich wzrost. Badany jest postęp jaki poczyniła firma względem ostatnich lat. Jesteśmy zaszczyceni, że spełniliśmy wszystkie kryteria i uzyskaliśmy tak wysokie miejsca w rankingu. Niemałą radość sprawia nam również fakt, że możemy pochwalić się tym wyróżnieniem na naszej stronie internetowej: Ranking.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

BCD wśród Gazele Biznesu

Puls Biznesu to ranking najlepiej rozwijających się firm MŚP.

Dziękujemy serdecznie naszym klientom, którzy nam zaufali. To dzięki nim możemy pochwalić się tym wyróżnieniem. Obecność w gronie najlepszych firm w Polsce to dla nas zaszczyt i wyróżnienie. Powyższe wyróżnienie zobowiązuje nas również do dalszej ciężkiej pracy aby stale podnosić i doskonalić jakość naszych usług.

Zobacz nasze certyfikaty